AHMAKLIK

Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et.
AHMAKLIK
İYİ Parti
2019-04-30 12:49

AHMAKLIK

‘İstanbul seçimini kabullenememeleri gösteriyor ki AKP’de tükeniş korkusu yaşanıyor.  Milletin sandığa güveni örselenmektedir. Milletin sandıktan ümidi kestiği yerde fırsatçılara gün doğar. AKP’li vatandaşlar bile rahatsız durumdan. Anadolu Ajansı’nın yayınları kesmesi bu ülkeye bir kumpas girişimidir. Sayın Erdoğan, nasıl bir senaryo yazıldı da seçim gecesi sonuçları kabullendiğinizi ima eden balkonda yaptığınız konuşma bu şekilde değişti. Kulağınıza kim ne fısıldadı?’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu.

Akşener’in konuşmasından öne çıkanlar;

‘"Yargının içinden elinizi çekin. Bir başka yaramız da taciz çocuk istismarı. İstanbul’da yaşananlar bizleri mahvetti. Bir babaanne olarak bunu yapanların zul olmasını istiyorum. Buradan Meclis’teki tüm partilere çağrı yapıyorum. Gelin bu alçaklarla mücadele etmek için güç birliği yapalım. Her yıl Nisan ayında bazı ülkeler 1915 yılında yaşanan olaylara ilişkin Türkiye’yi karalamaya devam ediyor. Tarih bütün hakikati ile ortadadır. Soykırım iddiaları iftiradır. İktidarın bu konudaki duruşunu destekliyoruz."

"RACİ TETİK'İ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

"Memleket evlatlarının Mamak’ta yaşadıkları hepimizin malumu. Dönemin cezaevi komutanı Raci Tetik'in ölüm haberi o günleri yeniden yaşattı bizlere. Beddua etmiyorum. Allah’ın bileceği iş biliyorum ki varsa bir hesabı verecektir, Allah’a havale ediyorum."

"BİZE İFTİRA EDEREK HAYAT PAHALILIĞINI UNUTTURABİLECEKLERİNİ SANDILAR"

"Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Seçimi kazanmış bütün kardeşlerimi ayrım gözetmeksizin tebrik ediyorum. İktidar partilerinin seçim kampanyasında kullandıkları dili gördük. Ekonomiyi konuşturmamak için seçim meydanlarını savaş alanına çevirmek istediler. Bize iftira ederek hayat pahalılığını unutturmak istediler. Sayın Temel Karamollaoğlu ile beni Kandil ile sözleşme imzalayacağımızı söyleyecek kadar alçaldılar. Oysa ekonomide yaşananları perdelemek mümkün mü?"

“FATİHA BİLMEZ” DENİLEN ÜLKÜCÜLER KAZANDI”

“Kulağı çekin dedik, 31 Mart akşamı gördük ki milletimiz sözümüze itibar etti. Düşmanlık değil, sevgi kazandı. Tenceresi kaynamayan anneler, iş bulamayan gençler, ekmeği çalınan babalar kazandı. Kafasına çay atılanlar, varlık kuyruğu diyerek tanzim çadırlarındaki kuyruklar kazandı. 'Fatiha bilmez' denilen Ülkücüler kazandı. Kısaca İYİler kazandı."

"FETÖ’ye teslim ettikleri devleti 15 Temmuz’da sokaklardan toplayan Millet kazandı. AKP’ye, MHP’ye oy veren kardeşlerimiz kaybetmemiştir. Kaybedenler yeni bir hendek siyaseti kurup bizi birbirimize düşman etmeye kalkışanlardır. Milletimiz bölücülüğü bir kez daha açılan o hendeklerde boğdu. Milletimiz 'Kibirlenme padişahım senden büyük Allah var' dedi."

"TC İBARESİNİ GERİ GETİRENLER Mİ ÜLKEYİ TERÖRİSTLERE TESLİM EDECEK?"

“Devlet gücüyle siyaseti tanzim etme bitti. İktidar partisinin kullandığı dilin ne kadar tehlikeli olduğu ortaya çıktı. Devlet eliyle kaldırılan T.C. ibaresini seçilir seçilmez geri getirenler mi ülkeyi teröristlere teslim edecek? Böyle bir devlet anlayışı olabilir mi? Bir yerel seçimi Türkiye’nin var olma, yok olma meselesi olarak gösterdiler? Peki şimdi ne oldu? Ezan mı sustu? Söyledikleri iftiralardan geri ne kaldı biliyor musunuz? İçini boşalttıkları bir beka meselesi kaldı. Allah’a verecekleri hesap kaldı."

"İSTANBUL SEÇİMİNİ KABUL ETMEMELERİ TÜKENİŞİN KORKUSU"

"Gelelim bitmeyen İstanbul seçimlerine. İstanbul seçimini kabullenememeleri gösteriyor ki AKP’de tükeniş korkusu yaşanıyor. Milletin sandığa güveni örselenmektedir. Milletin sandıktan ümidi kestiği yerde fırsatçılara gün doğar. AKP’li vatandaşlar bile rahatsız durumdan. Anadolu Ajansı’nın yayınları kesmesi bu ülkeye bir kumpas girişimidir. Sayın Erdoğan, nasıl bir senaryo yazıldı da seçim gecesi sonuçları kabullendiğinizi ima eden balkonda yaptığınız konuşma bu şekilde değişti.Kulağınıza kim ne fısıldadı? İktidar bilmelidir ki atadıkları isimler aracılığı ile seçimin tekrarlanmasına ilişkin bir karar AKP’nin sandığa gömüleceği anlamına gelmektedir. Sayın Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilmiştir. Bunun dışında bir karar siyasi gaspçılık olur. Buna ne biz ne de aziz milletimiz müsaade etmez."

"CUMHURBAŞKANI BİR YOL AYRIMINDADIR"

"Tarih sayın Cumhurbaşkanı'nı bir yol ayrımına getirmiştir. Ya milli iradeyi tanımayacak ya da milletin kararına saygı duyacaktır. Erdoğan, Kenan Evren'i bile sollayacak bir karara imza atarsa millet affetmez. Kibirden vazgeçin ve aziz milletimizin kararına saygı duyun. YSK emir ve talimatla milletin kararını değiştiremez. Artık iyice anlaşılmıştır ki maksat hak aramak değil, halkın kararını araklamaktır. Süreci uzatarak, vicdanları uyuşturamazsınız. Cumhur İtttifakı'nın sayın genel başkanlarına hatırlatmak isterim ki, ikinci bir 7 Haziran-1 Kasım hayali kurmak tam bir kanunsuzluktur. Muhalefet partilerinin bütün itirazlarını reddederken, AKP’nin usulsüz iddialarını kabul eden YSK bu tutumundan vazgeçmelidir. Unutmayın bugün size baskı yapanlar yarın sizi ortada bırakır. Tarih bunun örnekleriyle doludur."

"MHP GENEL BAŞKANIN SÖZLERİ EYALET SİSTEMİNİN TEMELİDİR"

"MHP Genel Başkanı’nın "İlçe belediye başkanlarını büyükşehir belediye başkanı atasın" sözleri, sadece ideolojik bir savruluş değil, aynı zamanda ülkeyi vilayetlere bölecek bir durumun alt yapısını oluşturmaktır. Allah şifa versin. Sandıktan iktidara verilen mesaj gayet açık, “Zillet” dediklerinizden özür dileyin. Ahlaksız medya yapılanmanızı beslemekten vazgeçin. Milletin başına bela olan damadı görevden alın milletin verdiği mesaj budur. Ortağı bu aziz millete 'Zillet' diyerek bizi çukura itmeye çalıştı, ama Sayın Erdoğan düştü o çukura. Bir kez daha görüldü ki davul Erdoğan’ın omuzunda ama tokmak ortağındadır. Bu bizi ilgilendirmez tabi ama bu söylemler yüzünden bir partinin genel başkanı linç girişimi ile karşı karşıya kalmıştır. Linç girişiminin ardından yaşananlar ise bu ülkenin iktidar eliyle uçuruma yuvarlandığını gösteriyor."

"İNEK HIRSIZINDAN KAHRAMAN ÇIKARMAYA ÇALIŞMAK AHMAKLIKTIR"

"Benim evimin önüne gelenler serbest bırakıldı. Sayın Kılıçdaroğlu’na yumruk atan serbest bırakıldı. İnek hırsızından kahraman çıkarmaya çalışmak ahmaklıktır. Korkuyorum inek hırsızına türbe gibi ziyaretler başlayacak. Cumhurbaşkanı’na yakışan şehit cenazesine niye gidildi diye sorgulamak değil yapılan karşı durmaktır. Şu vatanda gidemeyeceğimiz bir yer mi var?"

"SAĞDUYU SAHİBİ AKP'LİLER BU GİDİŞE DUR DEMELİ"

"AKP’deki sağduyu sahibi arkadaşlarımızı kamuoyunda olmasa bile parti içinde bu gidişe bir dur demesi lazım. Seçinin ardından yapılan “Kızgın demiri soğutalım” çağrısını ümit verici bulmuştum. Hakaretleri bir kenara bırakıp 82 milyonun Cumhurbaşkanı olacağı umuduna kapıldık ama bugün gelinen noktada böyle bir şeyin olmadığını gördük. Kızgındı, soğuktu şu demiri bırakın artık elinizden.

İYİ Parti milli birlik ve ulusal uzlaşma adına atılacak her adıma destek vermeye hazır. Biz 'Başka Türkiye yok' anlayışı ile çalışıyoruz. Bütün bu sayım, yeniden sayım süreciyle birlikte ekonomideki durumu gözden kaçırabileceklerini sanıyorlar. Zam yağmuru vatandaşın belini büktü. Hayat pahalılığı işsizlik olarak, işsizlik ise artarak devam ediyor. Millet marketlerden eli boş çıkıyor. Gerçek işsiz sayısı neredeyse 7 milyon. Türkiye tarihinin işsizlik rekorunu kırdılar, bu milleti aldattılar.

Damadın çıkıp durmadan masal anlatması milletin sabrını taşırdı. Açıkladıkları son paket ise soygundan öteye gitmemiştir. İYİ Parti olarak adaletsiz uygulamalara karşı çıkacağız. Her zaman söyledim Türkiye sizin 5 müteahhitinizden daha büyüktür."

"EZANLA, BAYRAKLA, İSTİKLAL MARŞIMIZLA MESELESİ OLMAYAN HERKESİ İYİ PARTİ'YE DAVET EDİYORUM"

"İstanbul seçimleri için herkes bizim ağzımızdan çıkacakları bekliyor. Tüm canlı yayın araçları kapıda, gazeteciler bizi dinliyor. Ama malum televizyon kanalları ne yaptı? Canlı yayına geçmek için benim sözlerimin bitmesini bekledi. İşte bizden bu kadar korkuyorlar. Buradan 82 milyon vatandaşımıza çağrıda bulunuyorum. Ezanla, bayrakla, İstiklal Marşı’mızla meselesi olmayan herkesi İYİ Parti’ye davet ediyorum. Peşime düşün demiyorum, gelin birlikte yürüyelim."

 

kimvekil.comBu haber 366 kez okundu.
0 kez Desteklendi

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   2 + 2 = ?

 

Caveman

 

Söz Vatandaş'ta

KimVekil.Com Sesli Haber

HAVA DURUMU & ANKARA

ANKARA

SON YORUMLAR

EN ÇOK HİT ALAN

EN YENİ

EN ÇOK OY ALANLAR

İNTERNET DÜNYASI

WEB DÜNYASINDA YER ALIN

İNTERNET DÜNYASI

Kimvekil.Com Spor Süper Lig Puan Durumu

FACEBOOK SAYFAMIZI İZLEYİN

AY İZLENME BİRİNCİSİ

İNTERNET DÜNYASI

WEB DÜNYASINDA YER ALIN

İNTERNET DÜNYASI

KimVekil.Com © 2016 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ErsoftWeb

Ersoftbilişim.Com
Ersoftbilişim.Com