NEDENİMİZ VARDIR & MHP

Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et.
NEDENİMİZ VARDIR & MHP
MHP
2019-01-15 15:05

NEDENİMİZ VARDIR & MHP

‘İftira atanlar sosyal medyadan zehir kusanlar adeta Palu ailesinden çıkmış gibiler. MHP’nin belediyelerden vazgeçtiğini söylemek sefil ve ahlaksız bir yalandır. Ölüm pahasına da olsa beka diyoruz. çok mu şey istiyoruz.’

Partisinin haftalık grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sert çıkışlarda bulundu.

Bahçelinin konuşmasından öne çıkanlar;

‘Dava adamı korku nedir tanımaz karamsarlık nedir bilmez. Durup durup dedikodu çıkaranlar günü günüyle çelişenler bırakın dava adamı olmayın adam bile olamazlar.

9 şubat 2019 tarihinde partimizin 50 yıl dönümünü Adana’da kutlayacağız. 50 yıllık şerefli geçmişimizi yad edeceğiz. Milliyetçi Ülkücü hareketin varlığı düşmana dehşet dosta güven vermiştir. MHP gücünü Türk milletinden almaktadır.

Rahmetle andığımız şehitlerimizin yüzünü kara çıkartmayacağız. Bizim yeteri kadar nedenimiz vardır o halde başarmaktan başka çaremiz yoktur.

İçinde bulunduğumuz haysiyet, hassasiyet tarihin milliyetçi harekete kazandırdığı tecrübe ecdadımızın nasihatleri bizlere ihanetlere karşı dikkat tavsiye etmektedir. İstismarcılara itibar etmeyeceğiz tek ses olacağız tek nefes olacağız namımızı ve şanımızı yere düşürmeyeceğiz.

Bir başımıza da kalsak dişe diş kısasa kısas zalimlere dünyayı zindan edecek irade bizdedir. Kaynağımız bellidir kıblemiz bellidir kavgamız ise zilletledir. Yarım asırlık mazimizde Türkiye’nin geleceğine talibiz.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin bütünüyle yerleşip olgunlaşması bir daha sistem tartışmasının olmaması bir daha 15 Temmuzlar olmaması için sorumluyuz. Kimin ne uydurduğunun nasıl bir nifak saçtığının kıymeti yoktur. Biz Türk milleti ne istiyorsa onu seslendiriyoruz. Gocunan varsa şu kış kıyametle tavsiyem gocuk giysin. Cumhur ittifakına laf sokanlar yan yana yatıp çamura batanlar boşuna heves etmesin. Dün olduğu gibi bugünde duruşumuzdan bir adım geri adım atan bunlar gibi namert olsun.

Bu zavallı bedbahlar sanırım fazla film seyrediyor. Nasılsa işleri güçleri yok canları sıkıldıkça tezvirat üretiyorlar. Bu iddia sahiplerine diyorum ki manavdan aldınız karpuzlar kabak çıktı hala uslanmadınız hala terbiye bulamadınız. Bre densizler bilmelisiniz ki MHP’yi yön verecek iç ve dış odaklar ne olmuştur ne de olacaktır. Vesayetmiş oymuş buymuş feriştahı gelse vız gelir.

CHP'YE YSK ELEŞTİRİSİ

Gelişmeleri yakinen takip ediyoruz. Lazım gelen tedbirlerimizi alıyoruz. CHP’liler Yüksek Seçim Kurulu’nu tanımıyormuş, oraya buraya seçmen kaydırılıyormuş. Bu iddialardaki amaç 31 Mart’ı gölgelemektir. CHP Yüksek Seçim Kurulu’nu tanımıyorsa buyursun seçime de katılmasın. Eğer katılacaksa iddialarını acilen ispatlansın. CHP ateşle oyun olmayacağını eninde sonunda öğrenecektir. Kınayı hazırlamışlar 1 Nisan sabahını bekliyorlar. Halbuki sandıklardan umutlarını kesmişler millete sırtlarını dönmüşler. Zillet ittifakı duvara toslayacaktır. Parti olarak Türkiye’nin bir geçiş sürecinde olduğunu değerlendiriyoruz.

Tutsak alınmışlar haberleri yok tuzağa düşmüşler acıyanları yok. Ne var ki Türkiye’yi tutsak alamayacaklar cumhur ittifakını tuzağa çekemeyecekler. Milliyetçi Hareket Partisi milli varlık tehlikeye düşerse gereğini yapmaya gönüllü olarak hazırdır. Bu bizim Türk tarihine olan borcumuzdur. Bu vatan sahipsiz değildir. Bu aziz millet çaresiz değildir. Hakka hürmet adalete riayet her sorunun üstesinden ve mutlaka gelinecektir.

PALU AİLESİ'NDEN ÇIKMIŞ GİBİLER

İftira atanlar sosyal medyadan zehir kusanlar adeta Palu ailesinden çıkmış gibiler.

MHP'nin belediyelerden vazgeçtiğini söylemek sefil ve ahlaksız bir yalandır. Ölüm pahasına da olsa beka diyoruz. çok mu şey istiyoruz.

31 Mart’ta sadece belediye başkanı seçilmeyecektir, hepsinden mühimi Türkiye’nin bekası tarihi ve milli çıkarları iradesiyse teyit ettirilecektir. Tek bildikleri ezber tek kabulleri inkar bugünkü şartlarda Türkiye’nin beka sorunu olmadığını 31 Mart seçimlerinin beka ile olmadığını iddia edilenler belanın ta kendisidir. Beka varoluştur. Fırat’ın doğusunda şu anda çiçek böcek mi toplanıyor yoksa fitne fesat mı topluyor. Dört bir tarafımız kuşatılmışken ne yapsaydık bir belediye daha fazla kazanalım hırsına yenilelim. Biz dava diyoruz bunlar davar anlıyor. Beka gittikten sonra ne yapacağız belediyeyi.

Zillet ittifakı şüpheleri körüklemek için faaliyet halindedir. Binali Yıldırım ile ilgili yorumların değerlendirme ve sıcak gündemde tutulması gözlerden kaçmıyor. Türkiye’yi anlamsız ve sığ tartışmalarsa meşgul edenler şuursuzdur. Binali Yıldırım'ın adaylığı için TBMM başkanlığından istifa etmesine gerek yoktur. Bize göre Sayın Yıldırım istifasına gerek yoktur. Tartışma sürecekse iç tüzüğün 14. maddesi en kalıcı çözümdür. TBMM Başkanı Sayın Binali Yıldırım’ın Ankara dışında olduğu dönemlerde başkanvekillerinden birine yazıyla vekalet verecektir. Sayın Yıldırım TBMM Başkanı olmasına rağmen propaganda yasaklarına uyacaktır.

TRUMP ELEŞTİRİ: SENİN TEHDİTLERİNDEN KORKAN SENİN GİBİ OLSUN

anlaşılan odur ki ABD’nin Türkiye bile bir zoru vardır. Bay Trump’ın deyim yerindeyse gözünü nefret bürümüştür. Twitter başında bitmek bilmeyen bir nöbete oturmuştur. Biz diyoruz ki z ip inceldiği yerden kopacaksa varsın kopsun. ABD başkanı yine şaşırmış yine sinirleri germiş paylaştığı mesaj tam anlamıyla düşmanlık ötesidir.

Demek ki kalın kafalar anlamamış ABD başkanı bir defa PKK YPG’yi Kürt olarak görüyorsa Kürt kardeşlerimizin temsilcisi olarak görüyorsa caniliğin mihmandarıdır. Şu işe bakar mısınız teröristlere mücadele ederek Trump ekonomik olarak Türkiye’yi mahvedermiş.

Senin doların varsın Türk milletinin imanı vardır. Elinden geleni ardına koyma ne biliyorsan onu yap senin tehditlerine tamam diyen senin gibi olsun. Hodri meydan Türk milletinin kitabında ne kaçmak ne de korkmak yazmaktadır. Trump’ın mesajını paylaştığı andan itibaren müttefiklik ilişkisi yoğun bakıma alınmış demektir.

Trump’a diyorum ki aç kalabiliriz, açıkta yaşayabiliriz ama size boyun eğersek sizden medet umarsak bize yazıklar olsun haram olsun. Kimseden emir almayız kimseden izin almayız. Trump’ın sözüyle hareket etmek tehditlere tamam demek yok olmak demektir.

kimvekil.comBu haber 111 kez okundu.
0 kez Desteklendi

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   6 + 3 = ?

 

Caveman

 

Söz Vatandaş'ta

KimVekil.Com Sesli Haber

HAVA DURUMU & ANKARA

ANKARA

SON YORUMLAR

EN ÇOK HİT ALAN

EN YENİ

EN ÇOK OY ALANLAR

İNTERNET DÜNYASI

WEB DÜNYASINDA YER ALIN

İNTERNET DÜNYASI

Kimvekil.Com Spor Süper Lig Puan Durumu

FACEBOOK SAYFAMIZI İZLEYİN

AY İZLENME BİRİNCİSİ

İNTERNET DÜNYASI

WEB DÜNYASINDA YER ALIN

İNTERNET DÜNYASI

KimVekil.Com © 2016 | İzinsiz ve Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

ErsoftWeb

Kimvekil.Com
http://iskendercim.com/